0850 304 42 01
cozum@cozummerkezim.com

Çözüm Ortaklarımız

ÖNEMLİ NOT: Çözüm ortaklarımızın birçoğu şimdilik
sadece
KONYA’dadır.
Sistemimize Kayıtlı Sektör Sayısı: 63
Sistemimize Kayıtlı Firma Sayısı: 88

Alarm-Güvenlik Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 3)

Günümüzde en önemli konulardan birisi de ev ve iş yerlerinin güvenliğinin sağlanması. Bu sorunun çözümü için piyasada birçok firma bulabilirsiniz. Önemli olan sizin ihtiyacınıza en uygun özellik ve fiyatta ürün almak ve montajının sağlanmasıdır. Bu konuda da biz sizlere, alanında uzman hizmet sağlayıcıların tekliflerini sizlere sunuyoruz. Verilen hizmetlerden bazıları: Ev, işyeri güvenlik kamera ve güvenlik sistemleri temin edilmesi, montajı ve servis hizmetleri, otomatik kapı sistemleri, yangın algılama sistemleri.


Alışveriş Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

Evinize veya iş yerinize alışveriş yapmanız gerekiyor ama iş
yoğunluğundan buna vaktiniz mi yok? Veya şimdi kim uğraşacak alışverişle
mi diyorsunuz? Bize vereceğiniz alışveriş listesini, sanki kendi evimize
alıyormuş titizliği ile tamamlayıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz.


Anaokulu- Kreş Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

Biricik evlatlarınızı güvenilir ellere mi teslim etmek istiyorsunuz.
O zaman bize ulaşmanız yeterli. Uzman kadrosu ile çocuklarınızı güvenle
emanet edebileceğiniz anaokulu ve kreş için bizimle irtibata
geçebilirsiniz.


Avukat Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

Aile ve Boşanma Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra İflas
Hukuku, İdare Hukuku, İş Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Miras Hukuku,
Sigorta Hukuku, Sosyal Güvenlik Hukuku, Tanıma ve Tenfiz Hukuku,
Taşımacılık Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku,
Tüketici Hukuku, Spor Hukuku birçok çalışma alanında çözümleriniz için
bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bariyer-Turnike Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

Kapalı, açık otoparklar için bariyer, giriş sistemleri, turnike
sistemleri çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Beton Kalıpları Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 İnşaat projeleriniz için inşaat kalıpları, kolon kiriş ve tabliye kalıpları, balkon kalıpları, baraj tünel kalıpları, sütun kalıplar, merdiven kalıpları, kaset kalıplar, mezarlık kalıpları, suluk ve yemlik kalıpları, kaldırım kalıpları, çeşme kalıpları, rogar kalıpları, şadırvan kalıpları gibi çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Bilgisayar Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Masaüstü, notebook veya tablet bilgisayarlarınızın rutin bakımı, arıza giderilmesi ve tamiri, işyerleri için network (ağ) kurulumu.


Cam Balkon Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Eviniz, kış bahçeniz, ofisiniz için katlanır cam sistemleri, cephe vitrin sistemleri vb. çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Catering Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Fabrika ve İşyerlerinize günlük taşımalı yemek hizmeti, açılış ve cenaze gibi toplu yemek çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Cep Telefonu Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 İkinci el cep telefonu satış, bakım ve tamir işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Çiçek Gönderimi Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Bir yakınınızın çocuğu mu oldu? Eşiniz veya sevdiğiniz kişiye çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Bir dostunuz yeni işyeri mi açtı? Bütün bu ihtiyaçlarınız için profesyonel çiçekçi tedarikçilerimiz hizmetinizde.


Doğalgaz Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Mühendislik çözümleri, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri, kalorifer tesisatları kurulumu ve bakımı, radyant sistemleri, endüstriyel ısıtma sistemleri, fabrika, hangar, atölye, kafe, spor alanları ısıtmaları, havalandırma tesisatları, hijyenik havalandırma sistemleri, ameliyathane sistemleri, endüstriyel havalandırma sistemleri, klima tesisatı kurulumu, iklimlendirme cihazları kurulumu, VRF klima satış ve montajı, chiller soğutma, fabrika ve üretim tesisleri soğutma grupları, alışveriş merkezleri, residance soğutma grupları, hastane ve ameliyathane soğutma grupları, soğutma kuleleri, su soğutma kulesi, eliminatör, damla tutucu, su şartlandırma, doğalgaz tesisat kurulum ve uygulamalı taahhüt hizmetleri, sıhhi tesisat kurulum ve servis hizmetleri, sulama sistemleri, damla ve yağmurlama sistemleri, yangın tesisatı, FM200 yangın söndürme sistemleri, Co2 Springer yangın söndürme sistemleri, Yangın dolapları hidrantlı yangın söndürme sistemleri, havuz tesisat kurulumu, mekanik tesisat kurulumları, buhar kızgın yağ sistemleri, tekstil endüstrisi, kağıt endüstrisi, kimya endüstrisi, lastik-plastik endüstrisi, sabun ve deterjan endüstrisi, petrol sanayi, inşaat malzemeleri, gıda sanayi buhar ve kızgın yağ sistemleri, kurutma fırınları, sanayi tipi kurutma fırınları, endüstriyel meyve-sebze kurutma makineleri, büyük ölçekli gıda kurutucular, termoblok kazanlar, tuğla, briket, kiremit vb. yapı elemanları, seramik ürünleri, maden filizi, ateş toprağı vb. granül ürünleri, kurutulmasında kullanılan sistemlerin tamamının çözümü için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Duvar Kâğıdı Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Eviniz, işyeriniz, mutfağınız, çocuk odanız için ister normal, ister 3d duvar kâğıtları, gergi tavan uygulama çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Düğün Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Mutlu gününüz için düğün salonu planlanması, süslenmesi vb. organizasyonun yapılması. Bu özel gününüz için düğün fotoğrafçısı temini. Bir arkadaşınızın veya akrabanızın düğünü var. Ama sizin de şehir dışında olmanız gerekiyor ve katılma şansınız yok. Çözüm bizde. Sizin adınıza düğüne katılıyor, sizin belirlediğiniz tutarda para, altın vb. hediyeleri kendilerine sizin adınıza takdim ediyoruz. Hediyenizi teslim ettiğimize dair de isterseniz resim ile isterseniz düğün sahiplerinden birisinin imzalı teslim tutanağını size iletiyoruz. (NOT: Alkollü mekanlara ziyaret yapılmamaktadır.)


Emlak Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Satın almayı veya kiralamayı düşündüğünüz gayrimenkuller için piyasa araştırması yapmaktayız.İstenildiği takdirde incelenen dairelerin her odasının ayrı ayrı metrekare ölçüleri resimli şekilde tarafınıza iletilir. Ayrıca gayrimenkulün etrafındaki sosyal yaşam alanları (okul, hastane, alışveriş merkezi vb.) tarafımızdan araştırılıp size bilgisi verilir. Satmayı veya kiralamayı düşündüğünüz gayrimenkuller için potansiyel müşteri araştırması yapmaktayız. Satın alacağınız veya satacağınız gayrimenkuller için tapu işlemlerini takip etmekteyiz. Kiralaması yapılacak mülk için kira sözleşmesi, tahliye taahhütnamesi, senet vb. evrakları hazırlamaktayız. Kiralanan gayrimenkullerin ev sahipleri adına kira takibini yapmak.


Evden Eve Taşımacılık Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

Evden eve taşımacılık işi büyük bir dikkat, büyük bir özen ve titizlik gerektiren, hata kabul etmeyen ve en küçük bir sorunda, büyük üzüntülere yol açabilecek iştir. Taşımacılığın geleneksel yöntemlerden günümüz teknolojisinin sunduğu imkânlardan yararlanması asansörlü taşıma sistemlerini gündeme getirmiştir. Oldukça büyük zaman kaybı yaşatan dar merdivenler, giriş çıkış alanlarının darlığı veya aracın park sorunu gibi problemleri ortadan kaldıran asansörlü taşıma evin balkon bölümüne kurulan modüler asansörlü taşımacılık sistemi ile gerçekleşir. Bu sistem nakliye organizasyonu esnasında eşyaların zarar görmeden adresinden alınıp aynı şekilde hiçbir zarar uğramadan teslim edilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacı ile asansörlü taşımacılık sistemini kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde özellikle çok yüksek katlı binalardan büyük zorluklar yaşanarak eşya veya malzeme taşınması daha kısa sürelerde zarar görmeden taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Evden eve taşıma çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Fizyoterapist Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Kalça, diz, omuz ve diğer bölge ağrı ve yaralanmaları, bel, boyun, sırt ve postüral ağrı ve bozukluklar, ortopedik sakatlanmalar ve rahatsızlıklar, kas hastalıkları, bel boyun rahatsızlıkları, sporcu sakatlanmaları, felçli hastalar, kalça ve diz rahatsızlıkları, skolyoz, postür bozuklukları, omurilik yaralanması gibi hastalıklar gibi bir çok hastalığa etkili ve kişiye özel tedavi imkanları, medikal akupunktur gibi birçok tedavi yöntemi çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Forklift Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Sanayi içerisinde taşınacak veya araçtan indirilip-bindirilecek malzemeleriniz için forklift çözümü için aramanız yeterli.


Hac-Umre Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kutsal topraklara hem ekonomik, hem de güvenilir firmalar ile mi gitmek istiyorsunuz. Lüks ve ekonomik umre turları, Ramazan umreleri, hac programları gibi ihtiyaçlarınıza çözüm için buradayız. Ayrıca kısa süreli butik umre seçeneği ile.


Halı Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Eviniz için kaliteli ve uygun fiyata halı, paspas, yolluk mu arıyorsunuz. Veya işyeriniz için dekoratif halılar, kilimler mi arıyorsunuz. Cevabınız evet ise bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlerden bazıları: Halı, yolluk, protokol halısı, kapı önü paspas.


Hediye Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Eşinize, yakınınıza, yeni işyeri açan arkadaşınıza hediye göndermeniz lazım ama hediye araştırmaya vaktiniz mi yok? İsteğiniz doğrultusunda, istediğiniz bütçede hediye alternatiflerini sizler için araştırıp, resmini sizinle paylaştıktan sonra satın alımını yapıyoruz. Daha sonrasında da ister size, isterseniz hediyenin gitmesini istediğiniz kişiye hediyenizi teslim ediyoruz. Örnek bazı hediye alternatiflerimiz: Ofis veya evler için duvar ve masa saatleri, kişiye özel çikolata sepetleri, kılıflar, kupa bardaklar, takvimler, saatler, ajandalar, kalemler, masaüstü ofis setleri, taşınabilir şarj cihazları, tişörtler.


İç Mimari Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Yeni bir eve mi taşınacaksınız veya ofisinizin dekorasyonundan sıkıldınız. Sizin için iç mimarımızın tasarlayacağı farklı yaşam alanları sayesinde eviniz ve işyeriniz bambaşka bir görünüme sahip olacak.


İnşaat Dekorasyon Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kaba inşaat bitiminden sonraki inşaat ince işçilikleri, boya, alçı, alçıpan, asma tavan, gibi dekorasyon hizmetleri gibi birçok çözüm için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İş Elbisesi Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Penye ve opened lakost ve sweetler, iş güvenliği malzemeleri gibi birçok çözüm için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İş Sağlığı Güvenliği Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Koruyucu Aşılar, Labaratuvar Testleri, Portör, Solunum Fonsiyonu Testi (SFT), Kulak Odyometrisi, Akciğer Filmi (35×35), Sağlık Raporu gibi sağlık hizmetleri, ÇED-ÖNÇED Raporları, Çevresel Denetim Danışmanlık, Hava Kalitesi Ölçümü, Baca Gazı Emisyon Ölçümü gibi çevre mühendisliği hizmetleri gibi birçok çözüm için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


İthalat-İhracat Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Ürünlerinizi dünya pazarına açmayı mı düşünüyorsunuz. Veya dünya pazarındaki ürünleri ülkemize ithal etmeyi mi düşünüyorsunuz. Tüm bu konularda ithalat ve ihracat ile ilgili arz- talep analizleri, müşteri pazar araştırması, piyasa araştırması gibi çalışmalar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Kiralık Araç (Rent) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kısa dönem ve uzun dönem araç kiralamalarında size en uygun araç ile hizmet vermek.


Kurye (Dağıtım) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Dağıtılmasını istediğiniz broşürleriniz mi var. Veya düzenli olarak dağılmasını istediğiniz derginiz. Güvenilir eller tarafından dağıtılacağından hiç şüpheniz olmasın. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Marangoz Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Mekanlarınız için özel tasarım ve ahşap kapılar tasarım ve imalatı, mutfaklarınız için farklı modellerde tasarımlar yapıp, imalat ve montajı, banyolarda kullanılmak üzere fonksiyonel ve kullanışlı tasarımlar yapıp, imalat ve montajı, mekanlarınız için size özel televizyon üniteleri tasarımları yapıp, imalat ve montajı, deforme olan koltuklarınızın bakım ve döşeme değişikliği.


Matbaa Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kartvizit, katalog, dergi vb. firmalarınız için her türlü basılı materyallerinizin istediğiniz kalitede baskılarının yapılarak zamanında sizlere temin edilmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Medikal Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Boyunluk, tekerlekli sandalye, korse vb. birçok medikal malzeme ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Mobilya Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 İster düğün alışverişi ihtiyacınız olsun, isterseniz ev veya ofisinizdeki mobilyaları yenilemeyi düşünüyor olun. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Muhasebeci Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Firmalarınız için güvenilir muhasebeci ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Optik (Gözlük) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Her türlü güneş gözlüğü teminleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. (Numaralı gözlükler için yasal engeller sebebiyle çözüm sağlayamamaktayız.)


Oto Çekici Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Herhangi bir sebeple yolda kalan aracınız için en uygun nitelikte ve fiyatta çekici aracın bulunması ve istediğiniz servise veya tamirciye kadar çekilmesinin sağlamaktayız.


Oto Dekorasyon Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Araçlarınıza özel araç modifiye dekorasyon ürünleri ve kişiye özel dikim kılıflar ile araçlarınızı özelleştirmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.


Oto Ekspertiz Çözümleri:  (Kayıtlı Firma: 1)

 Önemle hatırlatalım ki biz ekspertiz firması değiliz. Sadece size zaman kazandırmak ve boşuna vakit kaybınızı önlemek için aracılık ediyoruz. Almayı düşündüğünüz bir araç var ancak ustaya göstermeye veya oto eksperine götürmeye vaktiniz mi yok. Almak istediğiniz aracı sizin adınıza isterseniz ekspere, isterseniz yetkili servise götürüp, gerekli kontrolleri yaptırdıktan sonra size checkup raporunu ve aracın fotoğraflarını whatsapp veya mail yolu ile size gönderiyoruz. Sonrasında arabayı alıp almamak kararını kendiniz veriyorsunuz.


Oto Kılıf Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Eskiyen araç kılıflarınızın profesyonel ellerde yenilenmesi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Oto Lastik Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Her türlü aracınız için sıfır lastik satışı, patlak lastik tamiri, jant düzeltme işlemi gibi birçok hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Oto Muayene (Tüvtürk Vize) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Aracınızın vize zamanı geldi ve hiç vaktiniz mi yok? Vaktiniz var ama sırada bekleme stresini çekmek mi istemiyorsunuz? O zaman Çözüm bizde. Aracınızı belirtiğiniz noktadan alıyoruz, muayene istasyonuna götürerek muayenesini yaptırıp, yine belirttiğiniz noktaya teslimini sağlıyoruz. Eğer muayeneden geçmesine engel ağır kusurları çıkarsa, ister aracı size geri teslim ederiz, isterseniz gerekli bakımlarını yaptırıp tekrar randevusunu alarak vizesinin sorunsuz tamamlanmasını sağlarız. Bütün bu süreci isterseniz araç kameramız ile kaydedip size izlemeniz için de teslim ederiz.


Oto Rot-Balans Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Araçlarınızın rot ve balans ayarları için araçlarınızı istediğiniz yerden alıp gerekli ayarlarını yaptırıp, tekrar istediğiniz yere teslim ediyoruz.


Oto Yıkama Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Bütün marka model araçlarınız için profesyonel iç-dış yıkama, detay temizlik, boya koruma hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Özel Ders (Matematik) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Lise seviyesindeki öğrencilerinize özel matematik dersi çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Personel Takip Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 İşyerinizdeki personellerin işi giriş çıkışlarında kullanacağınız personel takip sistemlerinin kurulması, eğitimi ve servis hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Promosyon Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Kalemden, ajandaya, powerbankten, çakmağa birçok promosyon ürünlerinin firmanıza özel olarak hazırlaması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Reklam Ajansı Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Firmalarınız için kurumsal kimlik hazırlanması, katalog, kartvizit vb. baskılı materyallerin tasarlanması ve baskılarının yapılması, web sitelerinizin tasarlanması gibi çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Santral Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kurumlarınız için santral sistemlerinin kurulumu, sisteme alınması, bakımı ve servis hizmetlerinin sağlanması için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Seri İlan Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Gazete ve radyolarda yayınlanmasını istediğiniz vefat, iş ve kutlama seri ilanlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz..


Sigorta Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 3)

 Yeni aldığınız aracınız için zorunlu trafik sigorta ve kasko poliçelerinin düzenlenmesi, plaka ve ruhsat işlemlerinin tamamlanması, süresi tamamlanan zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçelerinin, gayrimenkulleriniz için konut ve iş yeri teminat sigortalarının, gayrimenkulleriniz için zorunlu deprem sigortası (dask) sigortalarının, tamamlayıcı sağlık sigortalarınızın, tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortasının, seyahat sağlık sigortalarının, yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık sigortalarının düzenlenmesi gibi birçok hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Solar Elektrik Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Gündüz saatlerinde güneş panelleriniz enerji üretimi yapmaya başlar. Üretim esnasında tüketiminiz varsa güneşten elde ettiğiniz elektriği öz tüketiminizde kullanabilirsiniz. Öz tüketim ile elektrik faturanızdan tasarruf sağlarsınız. Eğer, üretim saatleri içerisinde tüketiminiz yoksa ya da az ise, ürettiğiniz elektriğin fazlasını şebekeye gönderirsiniz. Çift taraflı sayaç yardımıyla şebekeye gönderdiğiniz elektrik kadar birikim yaparsınız ve sonunda ödemenizi dağıtım şirketlerinden alırsınız.


Spor Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Günlük hayatımızda pek vakit ayıramadığımız sporlar aktiviteniz için farklı branşlarda çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Branşlarımızdan bazılar: Cimnastik, wing tsun, zumba, pilates, step-aerobik.


Sürücü Kursu Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Sektöründe deneyimli sürücü kursları ile sizlerin tüm gruplarda ehliyet çözümlerini sağlamaktayız.


Tabela Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 İşyerlerinizin kurumsallığına uygun ışıklı ve ışıksız tabela, araç giydirme, totem ve pylon, kutu harf tabela çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Temizlik (Bina) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Ev-villa temizliği, inşaat sonrası kaba-ince temizlik, fabrika ve atölye temizliği, dış cephe temizliği, otel, yurt, pansiyon temizliği, bahçe temizliği, hastane-klinik temizliği, ofis-büro temizliği, okul ve dershane temizliği, banka, market, iş merkezi temizliği, havuz ve spor tesisi temizliği, temizlik öncesi korniş takılması çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.


Temizlik (Perde) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Ev veya ofislerinizde kullanmakta olduğunuz ve yıkanmasını istediğiniz stor perde veya tül perdelerin evinizden alınıp, hijyenik yıkama, kurutma, tadilat ve ütüleme işlemlerinden sonra perdelerin yerine takılmasını işleminin yapılması, yerinde koltuklarınızın temizlenmesi çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.


Temizlik (Rögar) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Banyo, lavabo, mutfak, tuvalet ve pis su giderleri tıkanıkları, bina dışı rögar ve kanalizasyon tıkanıkları, tüm kanalizasyonla ilgili sorunlarının çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.


Tente-Branda Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Kafe, işyeri, pastane gibi işletmelere ve evlerinizin balkonlarında çözüm sağlayan açılır kapanır veya sabit, ışıklı tente ve branda çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.


Turizm Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 İş hayatının karmaşası içinde gerek iş ziyareti, gerekse aileniz ile birlikte tatil planınız için konaklamaya ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlere ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sunulan hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. VIP seyahat ve konaklama planlaması, bireysel ve kurumsal seyahatler, bireysel ve kurumsal konaklamalar, fuar organizasyonu planlaması, toplantı organizasyon planlaması, kültür turları, sağlık turizmi, bireysel tatil planları, muhafazakar oteller, termal oteller gibi birçok konuda çözüm için bizimle irtibata geçiniz.


Uçak Bileti Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Yurt içi ve yurt dışı bütün uçak bileti çözümleriniz için bizimle irtibata geçiniz.


Uydu (Çanak Anten) Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 İster müstakil eviniz için, isterseniz apartman ortak kullanım için ve de isterseniz işyerleriniz için uydu alıcısı (çanak anten) kurulumu, servisi ve bakım hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.


Vinç Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 1)

 Araç kurtarma, konteynır taşıma, prefabrik taşıma, platform taşıma, sepetli vinç, direk montajı, baz istasyonu montajı, fabrika taşıma, makine taşıma, tabela montajı, totem montajı, elektrik santrali montajı vb. ihtiyaçlarınıza deneyimli kadrolu vinç çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Web Tasarım Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Kurumsal web siteleriniz için web tasarım ve yazılım çözümleri.


Yabancı Dil Eğitim Çözümleri: (Kayıtlı Firma: 2)

 Günümüzün vazgeçilmez sektörlerinden birisi de yabancı dilde eğitim veren kuruluşlar. Bu konuda da sizler için seçmiş olduğumuz firmaların verdiği hizmetlerden bazıları şunlardır: Akademik çeviri hizmetleri, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Rusça, Çince dil eğitimleri, Yabancı dil sınavlarına hazırlık kursları, İş İngilizcesi eğitimleri, Özel İngilizce ders hizmetleri, Banka çalışanları için SPK Eğitimi.