0850 304 42 01
cozum@cozummerkezim.com

SSS

Sık Sorulan Sorular

Sistemin Çalışma Şekli Nedir?:

Hizmet almak isteyenler www.cozummerkezim.com web sitesindeki iletişim formu üzerinden almak istediği hizmeti websitesi yöneticilerine bildirir. Site yöneticileri kendilerine bildirilen hizmet isteğine uygun hizmet sağlayıcılar ile görüşerek en uygun hizmet sağlayıcıyı hizmeti almak isteyen kişiye yönlendirir. Hizmeti verecek firma, hizmet almak isteyen kişiler ile irtibata geçerek hizmetin yerine getirilmesini sağlar.


Hizmet Verenleri Nasıl Seçiyorsunuz?

Sistemde en çok hassasiyet gösterdiğimiz konu hizmet sağlayıcıların işlerinde uzman ve güvenilir firmalar olmalarıdır. Bu yüzden büyük çoğunluğunun ustalığını tecrübe ettiğimiz firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Sitemize başvuran her firmayı direkt kabul etmeyip, yaptıkları işler ile alakalı gerekli araştırmaları yaptıktan sonra sisteme dâhil ediyoruz.


Aldığımız Hizmet Sizin Güvenceniz Altında Mı?

Her ne kadar hizmet verenleri itina ile seçsek de, zaman içerisinde hizmet kalitesinde değişiklikler olabiliyor. Bu nedenle hiçbir hizmet veren firmanın işine kefil olamayız maalesef. Bu yüzden size yönlendirdiğimiz firmalar ile iş anlaşması yapmadan bütün şartları baştan konuşmanızı tavsiye deriz.


Çözüm Merkezim Sitesinin Bu İşten Çıkarı Ne?

Hizmet alanlar için sitemiz üzerinden hizmet almanın ek bir maliyeti bulunmamaktadır. Hizmet veren firmalara yönlendirdiğimiz müşteriler oranında kendilerinden hizmet bedeli almaktayız.